Lajme

LAJMI I FUNDIT: Një burrë gjendet pa shenja jete në një rrugë në Prizren

Autori: Ermirë Berisha 09:25 | 14 June 2022

Mbrëmjen e së hënës një burrë është gjetur pa shenja jete në një rrugë në qytetin e Prizrenit, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas policisë vdekja e viktimës është konstatuar nga ekipi mjekësor, dhe trupi i pajetë i tij është dërguar në IML për obduksion.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./Gazeta inFokus/

Të tjera