Lajme

LAJMI I FUNDIT: Ngjarje e rëndë, një 24-vjeçar mbyt nënën e tij

Autori: Gazeta inFokus 21:49 | 03 June 2023

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Përmet, mbrëmjen e së shtunës, ku një 24-vjeçar ka mbytur nënën e tij.

Sipas policisë, viktima është me iniciale Z.M. 65 vjeç. Ndërsa i dyshuari, me iniciale A.M. 24 vjeç, mendohet se e ka kryer aktin e rëndë në gjendje depresive.

Pasi mbytën nënën, ai u arratis nga vendngjarja dhe u kap nga policia disa çaste më vonë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /tvklan.al

 

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera