Lajme

Lajmi i Fundit: Në Fushë Kosovë merr flakë një banesë

Autori: Gazeta inFokus 16:55 | 14 October 2021

Kati i fundit të një objekti banesor në Fushë Kosovë ka marrë flakë.

Bëhet me dije se flakët kanë kapluar tërë katin e epërm të këtij objekti, kurse ende nuk dihet se si ka ardhur deri te zjarri dhe deri në këto momente nuk raportohet për persona të lënduar.

Në foton e publikuar nga Indeksonline shihet se flaka e tymi i zi del nga dritaret e njërës prej banesave të këtij objekti./Gazeta Infokus/

Të tjera