Sport

LAJMI I FUNDIT: Merret vesh se a ka të drejt të luaj Ferran Torresi ndaj Real Madridit

Autori: Gazeta inFokus 20:59 | 11 January 2022

Trajneri i skuadrës së Barcelonës, Xavi Hernandez, ka marr një lajm fantastik para ndeshjes me Real Madridin, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo pasi transferimi Ferrn Torres tashmë është pajisur me leje të punë dhe mund të paraqitet ndaj ‘Los Blancos’.

Torres u transferua në këtë afat kalimtar të janarit te katalunasit nga skuadra e Manchester Cityt.

Barcelona dhe Real Madridi takohen të mërkurën mbrëma në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës./Gazeta inFokus/

Të tjera