Sport

LAJMI I FUNDIT: Klubi i madh i Superligës e largon trajnerin  

Autori: Gazeta inFokus 19:31 | 17 November 2021

Klubi i Prishtinës para pak minutave ka konfirmuar edhe zyrtarisht largimin e trajnerit, Zekirija Ramadani, shkruan Gazeta inFokus.

‘Bardhekaltërit’ kanë njoftuar se e kanë shkëputur kontratën me teknikun shkupjan.

Ramadani erdhi të Prishtina në shtator të vitit të kaluar dhe arriti ta fitonte titullin kampion me kryeqytetasit.

Për këtë klubi ‘bardhekaltër’ e ka falënderuar shkupjanin, duke i uruar suksese në karrierë.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të klubit të Prishtinës./Gazeta inFokus/

Të tjera