Sport

LAJMI I FUNDIT: Klodian Duro merr këtë vendim për katër futbollistë

Autori: Gazeta inFokus 19:39 | 22 November 2020

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka ftuar në ekipin e parë edhe katër futbollistët të juniorëve, shkruan Gazeta inFokus.

Pas, Drinor Morinës, Sokol Kiqinës e Albion Shurdhiqit, sot trajneri nga Shqipëria ka inkuadruar në ekip edhe Diart Gecin, Kaltrin Seferajn, Ibrahim Cervadikun dhe Ardit Zeqirin.

Lajmin e ka bërë të fituar faqja zyrtare e klubit të Niklit.

Duro i ka ftuar këtë lojtarë, pasi ditë me parë i suspendoi Alban Pnishin, Viktor Kukën, Argjend Bardhin, Ard Qorrin, Santosin dhe Ozbej Kuharin.

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare ka filluar një revolucion të skuadra nga Drenasi./Gazeta inFokus/

Të tjera