Sport

LAJMI I FUNDIT: Këtu mund ta shikoni super meçi ndërmjet Haxhi Krasniqit dhe Dominic Bosel

Autori: Gazeta inFokus 23:03 | 09 October 2021

Boksieri me prejardhje nga Kosova, Haxhi Krasniqi, do të ngjitet sonte në ring, shkruan Gazeta inFokus.

Krasniqi do të përballet me boksierin gjerman, Dominic Bosel, për ta mbrojtur titullin e kampionit të botës në peshat gjysmë të rënda.

Ballafaqimi mes boksierit kosovar dhe atij gjerman do të filloj rreth orës 23:30.

Këtë super meç mund ta shikoni drejtpërdrejt dhe falas në Klan Kosova.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë reale për çdo risi nga ky meç, i cili pritet të jetë mjaftë interesant./Gazeta inFokus/

Të tjera