Sport

LAJMI I FUNDIT: Jep dorëheqje trajneri i skuadrës së madhe kosovar

Autori: Gazeta inFokus 16:20 | 17 November 2020

Vëllaznimi i Gjakovës ka mbetur pa trajner, kjo pasi Ekrem Radoniqi ka dhënë dorëheqje nga shefi i shtabit teknik, shkruan Gazeta inFokus.

Rezultatet e dobëta dhe kriza e madhe financiare e kanë shtyrë Radoniqin që të largohet nga klubi i madh gjakovar.

Klubi i Vëllaznimit e ka falënderuar Radonqin për kontributin e tij gjatë kohës sa ishte trajner.

Më poshtë keni njoftimin e klubit të Vëllaznimit./Gazeta inFokus/

Të tjera