Lajme

Lajmi i fundit: Hoti dhe Selmanaj nuk votojnë as në votimin e dytë, Agim Veliu del jashtë sallës

Autori: Gazeta inFokus 21:24 | 03 April 2021

Deputetët e LDK-së Avdullah Hoti, Agim Veliu dhe Driton Selmanaj nuk kanë marrë pjesë sërish në votim në përsëritjen e raundit të parë.

Madje, Veliu ka lëshuar sallën.

Të tjera