Sport

LAJMI I FUNDIT: Hidhet shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës, këto janë çiftet

Autori: Gazeta inFokus 16:03 | 26 October 2020

Mesditën e së hënë në selitën e FFK-së është hedhur shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus.

Në këtë rreth janë përfshirë 10 skuadra nga Liga e Dytë dhe Liga e Tretë.

Ndeshjet e rrethit të parë do të zhvillohet këtë të mërkurë.

Më poshtë keni çiftet dhe oraret.

Sharri – Opoja, ora 13:00

Lidhja e Prizrenit – Mati, ora 11:00

Australia – Tefik Çanga, e mërkurë, ora 14:00

Kosova VR – Vjosa, e mërkurë, ora 13:00

Korenica – Prizreni, e mërkurë, ora 12:00./Gazeta inFokus/

Të tjera