Sport

LAJMI I FUNDIT: Futbollistët e Prishtinës i’a kanë falur klubit një rrogë e gjysmë

Autori: Gazeta inFokus 23:27 | 13 September 2020

Trajneri dhe analisti i mirënjohur kosovar, Erdin Hashani, ka zbuluar se futbollistët e skuadrës së Prishtinës i kanë falur një rrogë e gjysmë klubit, shkruan Gazeta inFokus.

Hashani i ftuar në emisionin ‘Sporti Total’ në KTV, ka thënë “Të gjithë lojtarë e Prishtinës i kanë falë një rrogë e gjysmë klubit para shkuarjes në Evropë”.

Erdin Hashani: E mira e kësaj fatkeqësie është se luajmë së pari me Moldavinë

Prishtina ka ndarë rrugët me trajnerin Armend Dallkun, ndërsa drejtimin e skuadrës e ka marrë Zekrija Ramadani, i cili akoma nuk është prezantuar./Gazeta inFokus/

Të tjera