Lajme

Lajmi i fundit: Eskalon situata në Kuvendin e Kosovës, deputetët “ia mësyjnë” njëri tjetrit

Autori: Gazeta inFokus 14:09 | 19 November 2020

Në mbyllje të interpelancës për të pagjeturit, përplasjet mes deputetes së Vetëvendosjes, Mimoza Kusari dhe deputetit të LDK’së, Arben Gashit kanë vazhduar edhe përtej foltores.

Kusari gjatë fjalimit për të pagjeturit ka thënë se Gashi më herët gënjeu.

Edhe pas përfundimit të fjalës, kanë vazhduar përplasjet mes Kusarit dhe Gashit.

Të tjera