Lajme

LAJMI I FUNDIT: Digjet një veturë në rrugën Prishtinë – Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 00:43 | 24 June 2022

Një veturë është filmuar tek sa ka marrë flakë e tëra në rrugën Prishtinë – Ferizaj.

Sipas lexuesit të Gazetës Infokus, i cili edhe i ka dërguar pamjet nga vendi i ngjarjes vetura nuk ka njerëz dhe dyshohet të jetë e braktisur.

Në vendin e ngjarjes ende nuk ka mbërritur Policia./Gazeta Infokus/

Të tjera