Lajme

LAJMI I FUNDIT: Digjet një banesë në qendër të Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 23:27 | 15 July 2021

Para pak minutave një banës në qendër të Prishtinës është përfshirë nga zjarri, shkruan Gazeta inFokus.

Saktësisht rasti ka ndodhur në rrugën Bajram Kelmendi tek ‘4 Lullat’.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i zjarrfikësve, të cilët kanë mbërritur në kohë në vendngjarje dhe kanë arritur ta vënë nën kontroll zjarrin që kishte kapluar banesën.

Më poshtë keni pamje, ku shihen zjarrfikësit duke e lokalizuar zjarrin që kaploi banesën./Gazeta inFokus/

No description available.

No description available.

Të tjera