Sport

LAJMI I FUNDIT: Ballkani prezanton trajnerin e ri

Autori: Gazeta inFokus 17:44 | 07 May 2021

Skuadra e Ballkanit ka prezantuar trajnerin e ri që do të udhëheq skuadrën deri në fund të sezonit, shkruan Gazeta inFokus.

Me anë të një postimi në llogarinë e tyre zyrtare në facebook, skuadra nga Suhareka ka njoftuar se do të udhëhiqet nga ndihmës trajneri, Ardian Basha.

Kujtojmë që Ballkani të enjten shkarkoi trajnerin, Bledi Shkëmbi, për shkak të mungesës së rezultateve.

Me poshtë gjeni postimin e fundit./Gazeta inFokus/

Të dashur tifoz 🧡🖤

Këto 3 xhirot e mbetura ekipin do ta udhëheq ndihmës traineri i deritashëm Ardian Basha dhe zëvendës trainer do të jetë Edon Gashi kryetraineri i juniorëve.

Na prifte e mbara 🙏

Posted by FC Ballkani on Friday, May 7, 2021

Të tjera