Sport

LAJMI I FUNDIT: Analisti dhe trajneri i njohur kosovar prezantohet të kjo skuadër (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 23:35 | 14 January 2020

Analisti dhe trajneri i njohur, Erdin Hashani ka arritur marrëveshje me skuadrën e Vllaznisë së Pozheranit që bënë pjesë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus.

Hashani është rikthyer në Pozheran, por kësaj here për ta drejtuar skuadrën e cila po kalon në krizë të madhe rezultatesh.

Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e klubit të Vllaznisë.

Ndryshe, Hashani së fundmi ka qenë trajner i Dardanës, ndërsa është i njohur edhe si analist i futbollist kosovar./Gazeta inFokus/

Të tjera