Lajme

LAJMI I FUNDIT| Albin Kurti nuk do të shkojë në Kuvend

Autori: Gazeta inFokus 11:19 | 25 March 2020

Kurti nuk do të marr pjesë në senacën që pritet të rrëzohet qeveria Kurti

Gazeta inFokus, shkruan se arsyet janë për shkak që situatës shëndetësore në vend dhe frike që mund të përhapet koronavirusi.

Të tjera