Lajme

Lajmi i fundit: Aksident trafiku në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 12:35 | 28 September 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur mes dy veturave sot në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Gjatë informacioneve dhe fotove të siguruara nga Gazeta Infokus shihet se aksidenti ka ndodhur afër bulevardit “Bill Clinton”.

Në këtë aksident ende nuk kanë dal njësitë e policisë si dhe nuk raportohet për të lënduar./Gazeta Infokus/

Të tjera