Lajme

LAJMI I FUNDIT: Aksident trafiku në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 17:02 | 01 August 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen “Dardania” në Prishtinë, shkruan Gazeta inFokus.

Në fotografitë e siguruara nga lexuesit e Gazetës inFokus, shihet se njëra veturë ka goditur nga mbrapa veturën tjetër.

Policia menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes dhe i ka larguar veturat, duke liruar rrugën për qarkullim të lirshëm./Gazeta inFokus/

Të tjera