Lajme

LAJMI I FUNDIT: Aksident trafiku në Prishtinë

Autori: Ermirë Berisha 15:57 | 16 July 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen “Dardania” në Prishtinë, shkruan Gazeta inFokus.

Në videon e siguruar nga lexuesit e Gazetës inFokus, shihet se janë përfshirë dy vetura ku janë përplasur me njëra tjetrën.

Gazeta inFokus ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe do të vazhdojë të ju informojë në lidhje me aksidentin/Gazeta inFokus/

Të tjera