Lajme

LAJMI I FUNDIT: Aksident afër Katedrales në Prishtinë, ka persona të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 17:52 | 03 June 2023

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme mes dy veturave në qendër të Prishtinës, shkruan Gazeta Infokus.

Burimet e Gazetës Infokus, kanë bërë të ditur se në vendin e ngjarjes është prezente edhe ambulanca duke dhënë ndihmën e parë tek të lënduarit.

Infokusi ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës dhe do të iu mbajë të informuar në lidhje me rastin./Gazeta InfokusAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Shëndeti vjen nga goja

Të tjera