Lajme

LAJMI I FUNDIT: Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit televizivë

Autori: Gazeta inFokus 22:44 | 11 September 2019

Pas debatit në emisionin në T7, Dardan Molliqaj I PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori I emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për cka ka ndodhur pas emisionit.

Të tjera