Lajme

LAJMI I FUNDIT: Takohen Haradinaj, Kurti, Pacolli, Krasniqi…

Autori: Gazeta inFokus 12:53 | 13 May 2017

Rreth orës 10:00 në “Villa Germia” është mbajtur një takim mes liderit të AAK-së Ramush Haradinajt, liderit të AKR-së Behgjet Bacollit, kryetarit të Këshillit Nacional të Nisma-s Jakup Krasiniqit, lideri të Vetëvendosjes Visra Ymerit, Albin Kurtit dhe Shpend Ahmetiti, raporton lajmi.net.

Në këtë mbledhje, lajmi.net merr vesh se ishte edhe ish- ambasadori William Walker.

Nuk dihet arsyeja e takimi, apo për çfarë është biseduar. /Lajmi.net/

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera