Lajme

LAJMI FUNDIT: Hiqet ora policore

Autori: Gazeta inFokus 11:07 | 26 May 2021

Është duke u mbajtur mbledhja virtuale mes ministritë te Shëndetësisë, Arben Vitia dhe kryetarëve të komunave ku pritet lehtësimi i masave antiCovid-19, shkruan Gazeta inFokus.

Lajmin për Gazetën inFokus e ka konfirmuar Drejtori i Asociacionit të Komunave të Kosovës, Sazan Ibrahimi.

“Po ora policore do të hiqet”, ka thënë ai për inFokus.

Gjithashtu në këtë takim do të diskutohet edhe plani i vaksinimit dhe gjendja e përgjithshme pandemie në Kosovë.

Takimi virtual i Vitisë me krerët e komunave të vendit ka filluar në orën 10:00. /Gazeta inFokus/

Të tjera