Sport

Lajm i keq për Kosovën, lëndohet ylli i kombëtares dhe larohet nga loja

Autori: Gazeta inFokus 21:10 | 18 November 2020

Amir Rrahmani ka pësuar një lëndim në krah që nga minutat e parë të ndeshjes, shkruan Gazeta inFokus.

Futbollisti prishtinas u detyrua të lë fushën në minutën e 19-të të takimit, kurse në vendin e ti u inkuadrua Fidan Aliti.

Ndeshja po zhvillohet në ‘Fadil Vokrri’ dhe rezultati aktual është 0-0./Gazeta inFokus/

Të tjera