Sport

Lajm fantastik: 17 futbollistët e Dritës dalin negativë në testin e dytë, udhëtojnë të bashkuar drejt Zvicrës!

Autori: Gazeta inFokus 23:01 | 06 August 2020

17 futbollistët e Dritës që iu nënshtruan testit të dytë për Covid-19, kanë dalë negativë.

Ky është një lajm i mrekullueshëm që ia mundëson klubit bardhekaltër të udhëtojë i kompletuar drejt Zvicrës, përcjellë Gazeta Olle.

“Deshirojme ta njoftojme te gjithe opinionin qe te gjithe personat e ritestuar kane rezultuar NEGATIV.

Neser do te udhetojme te gjithe se bashku me te forte se kurrë!

Faleminderit Institutit te Shendetit Publike per bashkepunimin dhe gadishmerin”, njofton Drita.

Drita luan ndaj Inter d’Escaldes të shtunën.

NJOFTIM RRETH TESTEVE PER COVID-19Deshirojme ta njoftojme te gjithe opinionin qe te gjithe personat e ritestuar kane…

Gepostet von Drita FC am Donnerstag, 6. August 2020

Të tjera