Rozë

Labi rrëfen për sherrin mes Adelina Ismailit dhe Leonora Jakupit, ja çfarë thotë

Autori: Gazeta inFokus 12:03 | 29 April 2017

Vite më parë është bërë bujë një skandal mes dy këngëtareve të njohura Adelina Ismailit dhe Leonora Jakupit, të cilat që nga atëherë nuk flasin mes vetes.

Moderatori Labinot Gashi ishte i ftuar në një intervistë për emisionin Mirage këtë të premte.

Labi rrëfeu të pathëna nga jeta e tij private, karriera e tij si dhe për ngjarjet që karakterizojnë estradën.

Ndër të tjera ai foli edhe për sherrin që ndodhi vite më parë mes Adelina Ismailit dhe Leonora Jakupit.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni se çfarë thotë Labi në lidhje me sherrin e Adelinës dhe Leonorës.

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera