Rozë

Labi nderohet me mirënjohje nga të rinjtë, për kontributin gjatë pandemisë Covid-19

Autori: Gazeta inFokus 18:15 | 22 May 2020

Këngëtari i mirënjohur, Labinot Tahiri edhe gjatë kohës kur vendi ynë ashtu si shumë vende të tjera të botë u që u përballen me pandeminë globale ka qenë tejet aktive me ndihma ndaj rasteve të vecantë duke u ofruar ndihma të ndryshme.

Një ndihmesë të radhës së fundi ai e bëri edhe për studentët duke u ofruar 5000 euro që tu letësohet pagesa e semestrit.

Për këtë sot Labi është shpërblyer me mirënjohje nga të rinjtë për kontributin dhënë për rastet sociale gjatë pandemisë Covid-19.

“Faleminderit Rinisë për mirënjohjen që më kanë ndarë, për faktin që isha shumë aktiv në kohën e Pandemisë me rastet sociale në vendin tonë. Suksese në jetë dhe do ta keni përkrahjen time gjithmonë”, ka shkruar Labi ku shihet me mirënjohje pranë disa të rinjve.

Të tjera