Rozë

Labi ftohet në ditëlindjen e mbretëreshës Elizabeth II (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:54 | 25 April 2017

Labinot Tahiri është ftuar në një ngjarje madhore botërore, ku do të jenë të pranishëm shumë personalitete të njohura anekënd globit.

Këngëtari është ftuar në ditëlindjen e mbretëreshës angleze, Elizabeth II, përkatësisht në përvjetorin e 91 të ardhjes në jetë.

“Shkëlqesia e tij, ambasadori O’Connell dhe Elida Laëton O’Connell kërkon që me kënaqësi t’i bashkëngjitet Labinot Tahiri ceremonisë së ditëlindjes së mbretëreshës”, shkruan në letrën e marr prej ambasadës së Britanisë së Madhe në Kosovës.

-Advertisement-

Ndryshe, Tahiri kohëve të fundit është angazhuar në subjektin politik të AKR-së, ku edhe pritet të garoj për kryetar të Ferizajt.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
UFC EKSKLUZIVISHT NË ARTMOTION!

Të tjera