Rozë

Kylie Jenner zhvishet në veture, e nxjerr pak… (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:59 | 30 April 2017

Ylli televiziv, Kylie Jenner ka publikuar disa imazhe në profilin e saj në Instagram, në të cilat ka fokusuar telefonin tek gjoksi gjysmë i zbuluar.

E veshur me një bluzë që mund ta quajmë ‘shirit’ i vënë rreth gjoksit, Kylie ka habitur ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo madje mori kritika nga shumë prej tyre, duke i thënë që nganjëherë e tepron me veshjen.

Por, kishte prej tyre edhe që e komplimentonin shumë për çdo gjë që bën dhe e quanin shumë e ‘nxehtë’.

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera