Rozë

Kylie Jenner shqetëson fansat me thonjtë absurd thuajse i ‘shpon’ sytë vajzës

Autori: Gazeta inFokus 23:31 | 21 November 2020

Kylie Jenner është akuzuar nga fansat se gati i shpoi sytë Stormit.

Tashmë dihet se Kylie dhe vajza e saj Stormi për festa gatuajnë së bashku thuajse gjithmonë, shkruan Mirror.

Kësaj radhe ëmbëlsirat e dyshes kanë ardhur si rrjedhojë e lansimit të produkteve të saj të bukurisë, transmeton lajmi.net.

Gjatë videos së publikuar në kanalin YouTube, fansat kanë vënë re një detaj që i irritoi mjaft shumë ata, kjo ka të bëjë me thonjtë tejet të gjatë të Kylie e cila fansave iu duk sa për pak sa nuk shpoi vajzën në sy.

“Si mund të bëjë ndonjë gjë me ata thonj. Stormi mund të përfundonte pa njërin sy”, është shprehur një nga komentuesit.

Të tjera