Sport

Kylian Mbappe ndëshkon Manchester Cityn

Autori: Gazeta inFokus 22:16 | 24 November 2021

Manchester City dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Etihad’, skuadra e PSG-së ka kaluar në avantazh në minutën e 50’.

Golin për parisienët e ka realizuar sulmuesi francez, Kylian Mbappe./Gazeta inFokus/

VIDEO:

 

Të tjera