Sport

Ky televizion nga Kosova e transmeton ‘El Clasicon’ ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit   

Autori: Gazeta inFokus 17:20 | 12 January 2022

Barcelona dhe Real Madridi takohen sonte në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo përballje nisë nga ora 20:00 dhe zhvillohet në Riad të Arabisë Saudite.

Ndeshjen mes katalunasve dhe madrilenëve e transmeton drejtpërdrejt Super Sport Kosova.

Fituesi i kësaj sfide në finale do të takohet me triumfuesin e ndeshjes mes Atletico Madridit dhe Athletic Club./Gazeta inFokus/

Të tjera