Sport

Ky televizion kosovar e transmeton drejtpërdrejt super ndeshjen mes Liverpoolit dhe Arsenalit

Autori: Gazeta inFokus 16:24 | 13 January 2022

Liverpooli dhe Arsenali do ta luajnë sonte ndeshjen e parë në kuadër të gjysmëfinales në Carabao Cup, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo përballje nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’ në qytetin e Liverpoolit.

Ballafaqimin ndërmjet ‘The Reds’ dhe ‘Topçinjve’ mund ta shikoni drejtpërdrejt në platformën Kujtesa dhe Artmotion, saktësisht në kanalin KSPORT1.

Liverpooli apo Arsenali në finalen e 27 shkurtit do të takohen me Chelsean që ka eliminuar skuadrën e Tottenhamit./Gazeta inFokus/

May be an image of 2 people and text that says "Carabao Cup EFL ART MOTION RERRN Standard Chartered LIVERPO Fly TESSH Arsenal ORA: 20:45 ENJTE, 13.01.2022 LIVERPOOL VS ARSENAL KSPORT1"

Të tjera