Sport

Ky televizion e transmeton ndeshjen mes Ferencvarosit dhe Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 15:55 | 06 July 2021

Ferencvarosi dhe Prishtina do të takohen sonte në kuadër të raundit të parë në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet stadiumin ‘Groupma Arena’ në Budapest.

Ballafaqimin mes ekipit hungarez dhe atij kosovar do ta transmetoj televizioni hungarez “m4sport”.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi i Prishtinës përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të klubit kryeqytetas./Gazeta inFokus/

Të tjera