Lajme

Ky pritet të jetë ndër deputet me të rinj të AAK-së

Autori: Gazeta inFokus 19:01 | 19 February 2021

Hajdar Sutaj pritet të jetë një ndër deputetet e Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook, Sutaj ka bërë të ditur që është kandidati i tretë me i votuar në Deçan.

“Pas Liderit Ramush Haradinaj dhe deputetit Daut Haradinaj dhe kjo për mua është nderë, sepse askush nuk më njeh dhe vlerëson më mirë, se vendlindja ime, dhe jam njëri nga 10 me të votuarit e Aleancës në nivel vendi”, ka shkruar ndër të tjerash Sutaj në postimin e tij, të cilin e gjeni me poshtë./Gazeta inFokus/

Të dashur miq!
Të nderuar qytetarë!

Me lejoni që me pak fjalë, por shumë sinqerisht të ju falenderoj nga zemra…

Posted by Hajdar B. Sutaj on Friday, February 19, 2021

Të tjera