Rozë

Ky person Vip ‘çmendet’ për Luana Vjollcën (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:30 | 16 May 2017

Moderatorja Luana Vjollca ka zbuluar një nga shikueset e saj të rregullta dhe nuk është kushdo,por dikush shumë e rëndësishme për të.

Bëhet fjalë për motrën e saj Marinën. Në një nga fotot e postuar në Instagramin e saj ku Luana provon të matë gadishmërinë e shikuesve të emisionit që drejton ‘Pa limit’ marina ka qenë tepër entuziaste.

‘A jeni gati për ‘Pa limit’’ –ka shkruar Luna dhe komenti më i spikatur ka qenë pikërisht i Marinës.

Ajo ka pokuar me një ‘POOO’ të madhe duke i falur të motrës shumë pozitivitet dhe dashuri.

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera