Rozë

Ky moment i Remzies me vajzën gjatë fejesës do t’iu prekë zemrat

Autori: Gazeta inFokus 22:18 | 29 April 2021

Remzie Osmani është gati për ta përcjellur nuse vajzën e saj të vetme.

Ditë më parë Riola dhe Besjani u fejuan, kurse para disa muajsh ata edhe ishin kurorëzuar, duke treguar se jaën afër martesës.

Por se kur do të kemi dasmën e kanagjeqin kjo mbetet për tu parë, pasi që në këto kushte pandemie është e pamundur të planfikiohet dickka e madhe.

E nga fejesa e saj që ndodhi ditë më parë nuk munguan as imazhet e këndshme, familjare ose jo.

Së fundmi, Remzia ka sjellë një imazh shumë të ëmbël me vajzën e saj.

Një përqafim i ngrohtë mes nënës e vajzës në ditën më të lumtur të kësaj të fundit./Kosovarja/

Të tjera