Lajme

Ky është urimi i Vjosa Osmanit për Partinë Socialiste për fitoren në zgjedhjet në Shqipëri

Autori: Gazeta inFokus 22:42 | 29 April 2021

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar Partinë Socialiste për fitore në zgjedhjet në Shqipëri, shkruan Gazeta Infokus.

Osmani ka uruar edhe Partinë Demokratike dhe partitë e tjera për garën zgjedhore.

“Urime Partisë Socialiste për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit. Përgëzoj Partinë Demokratike dhe gjithë partitë e tjera per garën zgjedhore”,ka shkruar Osmani./Gazeta Infokus/

Të tjera