Sport

Ky është transferimi i radhës nga klubi i Ferizajt

Autori: Gazeta inFokus 20:13 | 10 January 2022

Ferizajt mbetet skuadra më aktive në tregun e transferimeve në këtë afat kalimtar të janarit, shkruan Gazeta inFokus.

Ky klub së fundmi ka arritur marrëveshje me mesfushorin e ri, Besfort Emini.

Emini në të kaluarën ka qenë pjesë e dy skuadrave si KF Llapi dhe KF Vitia.

Skuadra e drejtuar nga Arbnor Morina tashmë po bëhet gati për stinorin pranveror, ku do të synoj inkuadrimin në Superligë./Gazeta inFokus/

Të tjera