Lajme

Ky është rrëfimi i bashkëshortes dhe miqve për Kadri Veselin (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 12 May 2017

Bashkëshortja dhe miqtë e Kadri Veselit, kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, kanë dhënë një përshkrim për personalitetin e tij, përmes një video mesazhi.

Ajo që dominon në rrëfimin e tyre është se Veseli është një baba i përkushtuar, shumë i sjellshëm, i fjalës dhe që punon shumë për vendin.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë:

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera