Sport

Ky është rezultati i pjesës së parë në takimin Manchester City – Brighton

Autori: Gazeta inFokus 19:52 | 13 January 2021

Ka përfunduar pjesa e parë në takimin që po zhvillohes mes Manchester Cityt dhe Brightonit, në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

‘Qytetarët’ kanë shkuar në pushim në epërsi, falë golit të Foden, në minutën e 44-të, pas një asistimi nga mesfushori belg, Kevin de Bruyne.

Ja dhe goli i Foden./Gazeta inFokus/

 

Të tjera