Lajme

Ky është propozimi “fantastik” i Ismet Beqirit për koalicionin VV-LDK

Autori: Gazeta inFokus 17:37 | 16 January 2020

Ismet Beqiri, sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka komentuar mosmarrëveshjet në mes të partisë së tij dhe VV-së për arritjen e një marrëveshjeje për koalicion.

Ai ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij na facebook ku ka shprehur se LDK-ja është e gatshme vetëm për bashkëqeverisje të balancuar, as më shumë as më pak.

“Bashkëqeverisje e balancuar, as më shumë dhe as më pak”, shkruan ai./Gazeta inFokus/

 

 

Të tjera