Rozë

Ky është personi i parë që e uroi Tunën dhe Patrisin për lindjen e djalit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 22:27 | 02 May 2017

Sapo ka ardhur në jetë vogëlushi Tian, djali i Tunës dhe Patrisit.

Urimi i parë për lindjen e djalit vjen nga bashkëshorti i Teuta Krasniqit, Adonisi.

“Urim G dhe Tuna Sejdi. U bekoftë engjëlli i vogël. Ua ha zemrën edhe juve përgjithmonë. Mirëseerdhët në klub,”- është urimi i Adonisit në foton që sapo ka publikuar Patrisi.

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera