Lajme

Ky është numri i personave që u vaksinuan për 24 orë

Autori: Gazeta inFokus 07:41 | 31 December 2021

2 mijë e 324 persona u vaksinuan brenda 24 orëve në Kosovë.

Në total, numri i dozave të administruara ka shkuar në 1,67 milion.

Ndërkohë u regjistruan 53 raste pozitive me koronavirus, asnjë vdekje dhe 5 persona u shëruan.

Të tjera