Lajme

Ky është momenti kur nxirret një person nga rrënojat në Durrës

Autori: Gazeta inFokus 19:53 | 27 November 2019

Që nga mëngjesi Forcat e Policisë dhe Ushtrisë së Kosovës intenzivisht po kërkojnë përsona të cilët kanë mbetur nën rrënoja si pasojë e tërmetit shkatrrimtarë që goditi të martën Shqipërinë.

Gjatë ditës së mërkurë, nën rrënojat e një ndërtese në Durrës janë nxerrur 2 persona, ndërsa në total janë identifikuar 6 persona deri më tani.

Gazeta inFokus ju sjell fotografitë nga vendi ku është rrënuar ndërtesa në Durrës, në momentin kur është nxerrur njëra nga viktimat nga rrënojat./Gazeta inFokus/.

 

Të tjera