Fokus

Ky është kosovari që u vra në Maqedoni të Veriut – djali i vetëm i familjes

Autori: Gazeta inFokus 10:22 | 16 February 2020

Një grabitje e armatosur ndodhi mbrëmjen e kaluar në një kazino në Bllacë të Maqedonisë së Veriut.

Aty, të vdekur mbetën dy persona, shkruan gazeta inFokus.

Njëri nga ta është mundësi i njohur shqiptar i Maqedonisë së Veriut, Bunjamin Nuishi, i cili po punonte si sigurim.

Ndërsa, i vdekur mbeti edhe një 22-vje♪5ar nga Kosova.

Fjala është për personin me iniciale R.H (Emër i njohur për redaksinë), shkruan gazeta inFokus.

I njëjti është nga qyteti i Malishevës dhe është djali i vetëm i familjes.

Ndërsa, në kohën kur u vra kishte ardhur këtu për pushime, pasi bashkë me familjen jetonin në Gjermani./Gazeta inFokus/

Të tjera