Lajme

Ky është i riu që u vra sot në Gjilan

Autori: Gazeta inFokus 22:13 | 08 November 2021

Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur pak më parë pas një përleshje, në lagjen “Arbëria” në Gjilan, shkruan Gazeta Sinjali.

E nga burimet e veta, Sinjali ka mësuar që viktima është Egzon Rafuna.

Rastin për Sinjalin e ka konfirmuar policia e Gjilanit, por nuk kanë dhënë detaje.

Të tjera