Lajme

Ky është i plagosuri në Kodrën e Trimave

Autori: Gazeta inFokus 21:21 | 03 October 2023

Gazeta raportoi më herët për të shtëna me armë në lagjen “Kodra e Trimave”, ku u dyshua se ka edhe të plagosur.

Burime të Indeksonline pohojnë se për shkak të një zenke të mëhershme, dy grupe të rinjsh janë përleshur mes vete dhe kanë pasuar të shtënat.

Si pasojë e të shtënave me armë, është plagosur Trim Krasniqi.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Studio MASTER në UNI, merr Diplomë të dyfishtë Gjermane dhe leje-qëndrim të përhershëm në Gjermani

Të tjera