Lajme

Ky është i dyshuari për vrasjen në Prishtinë, dyshohet se theri për vdekje vjehrrin e tij

Autori: Gazeta inFokus 23:31 | 29 November 2023

Pak më parë raportoi për një ngjarje tragjike që ka ndodhur në rrugën ‘Ali Vitia’ në Prishtinë, ku 52-vjeçari, Ali Kosova, dyshohet se u privua nga jeta pasi u godit me thikë.

Sinjali mëson ekskluzivisht se i dyshuari është Edon Bujupi.

Nuk dihen ende motivet që shtynë drejt kësaj ngjarjeje tragjike, pasi i dyshuari dhe viktima kishin lidhje familjare, dhëndër dhe vjehërr.

-Advertisement-

Gazeta Infokus ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të informacioneve zyrtare.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera